برای مشاوره رایگان تماس بگیرید : 09135800986

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی  اپلیکیشن در اصفهان در جهت ایجاد برنامه هایی برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند ، ساعتهای هوشمند و تبلت ها انجام می گیرد. برنامه های موبایل برای سیستم عامل های مختلف مانند Android ، iOS ساخته میشوند.

از آنجا که در یک دنیای هوشمند دیجیتال زندگی می کنیم ، بیش از 80 درصد افرادی که دارای دستگاه های تلفن همراه هستند ، محصولات و خدمات را بصورت آنلاین جستجو می کنند. از این 80 درصد ، 27 درصد از طریق برنامه های تلفن همراه جستجو می کنند تا محصولات و خدماتی را که میخواهند بدست اورند.

امروزه ، از توسعه و طراحی برنامه های تلفن همراه تقریباً به هر دلیلی که فکر کنید از جمله فروش کالاها و ارائه خدمات ، استفاده شده است.

در حال حاضر ، جمعیت کاربران دستگاه های تلفن همراه در سطح جهانی بالغ بر 1 میلیارد نفر است. در زیر دلایلی که هر صاحب مشاغل برای کسب و کار خود به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارد آورده شده است

چرا با پرداخت قیمت طراحی اپلیکیشن در اصفهان پول خود را دور نمیریزید ؟

انواع طراحی اپلیکیشن در اصفهان

امروزه، کسب و کار ها به سمت وبسایت ها روی آورده اند و کسب و کار های اینترنتی یک معقوله نسبتا معمول حساب می شود در نتیجه برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیاز به استفاده از متدهای جدیدی مانند طراحی اپلیکیشن اصفهان دارید. اخیرا ؛ اپلیکیشن ها در حال پیشی گرفتن از وبسایت ها هستند. یک اپلیکیشن که با حداکثر دقت ، برنامه نویسی و طراحی شده باشد ، به راحتی می تواند نظر کاربران یک کسب و کار را به خود جلب کند. اما یک اپلیکیشن باید چه فاکتور هایی داشته باشد که کاربران را به خود جذب کند؟

پاسخ به این سوال به صورت یک جواب عمومی، امکان پذیر نیست و بهتر است که موارد طراحی اپلیکیشن اصفهان را ابتدا دسته بندی کنیم و سپس موارد را به صورت جزئی بررسی کنیم.

اپلیکیشن ها در این مقاله به چندین روش مختلف دسته بندی میشوند. دسته بندی ابتدایی ، بر اساس زمینه خدمت رسانی اپلیکیشن مورد نظر می باشد.

طراحی اپلیکیشن اصفهان در زمینه اپلیکیشن های فروشگاهی آنلاین

از جمله پکیج های طراحی اپلیکیشن توسط رویانو ، اپلیکیشن های فروشگاهی می باشند. در طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی، مهم ترین مورد قابل توجه ، راحتی استفاده برای خریداران و فروشندگان است.  از جمله قابلیت های مهم اپلیکیشن های فروشگاهی ، قابلیت اتصال به نرم افزار های حسابداری می باشد که قابلیت یکسان سازی قیمت ها ، موجودی ، فاکتور ها و … در فروشگاه آنلاین آنلاین و فروشگاه فیزیکی را ممکن می سازد. طراحی اپلیکیشن اصفهان نه تنها باید رابطه کاربری بسیار قوی در زمینه مشتریان داشته باشد ، بلکه باید برای مدیریت آسان تر اپلیکیشن نیز باید موارد تخصصی مورد نظر قرار بگیرد. در طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی ، تبلیغات نیز مورد بسیار مهمی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

طراحی اپلیکیشن اصفهان در زمینه اپلیکیشن های خدماتی

اپلیکیشن های خدماتی کمک بسیار زیادی به کسب و کار های این زمینه می کنند تا بتوانند پکیج های خدماتی خود را به افرادی که نیازمند خدمات هستند ارائه دهند. نتیجه این فعالیت ، افزایش مشتریان وفادار به کسب و کار شماست و همچنین ، طراحی اپلیکیشن بسیار در جلب اعتماد مشتریان به شما کمک میکند. خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، خدمات آموزشی ، خدمات تعمیرات خودرو ، خدمات زیبایی ، خدمات حمل و نقل اثاثیه و کالا ، خدمات برقکاری ، خدمات کامپیوتری ، خدمات نظافتی ، خدمات شرکتی و بسیاری خدمات دیگر می توانند در این اپلیکیشن ها مشارکت کنند.

انواع اپلیکیشن از نظر فنی و مزایای هر کدام

اپلیکیشن های جهشی تحت وب (PWA)

در طراحی اپلیکیشن اصفهان این برنامه ها، از فناوری هایی مانند جاوا اسکریپت یا HTML5 برای ارائه تعامل، هدایت و یا قابلیت سفارشی سازی استفاده شده. این برنامه ها از فقط از طریق اینترنت و به صورت آنلاین قابل استفاده هستند. به عبارت دیگر به صورت یک برنامه جداگانه نیستند که بر روی گوشی موبایل کاربر ذخیره شوند. یکی از مزایای این نوع اپلیکیشن ها این است که به دلیل اجرایی بودن در انواع سیستم عامل ها هزینه پیاده سازی آن پایین تر از اپلیکیشن های بومی می باشد.هزینه ساخت این اپلیکیشن ها ارزان ، و عملکرد آنها نسبت به دو نوع دیگر پایین تر می باشد. حدود 14 درصد از اپلیکیشن های دنیا را اپلیکیشن های وب تشکیل داده اند. از مزیت هایی که این اپلیکیشن ها دارند این است که ، بر روی تمامی پلتفرم ها قابل استفاده می باشند و به همین دلیل نیز قیمت تمام شده طراحی اپلیکیشن اصفهان برای این نوع برنامه ها نسبت به دو نوع دیگر پایین تر می باشد.

اپلیکیشن های بومی

یک اپلیکیشن اندروید یا ios بومی ، برنامه ای است که به یک زبان برنامه نویسی خاص مانند Objective C برای iOS یا جاوا برای سیستم عامل های اندروید کد گذاری شده است. برنامه های تلفن همراه بومی عملکرد سریع و درجه بالایی از قابل اطمینان بودن را ارائه می دهند. در طراحی اپلیکیشن اصفهان ، این برنامه ها همچنین می توانند به قسمت های مختلف موبایل ، مانند دوربین و مخاطبین دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کاربران می توانند از برخی برنامه ها بدون اتصال به اینترنت استفاده کنند. بیشتر بازی های توسعه یافته بر روی موبایل از انواع برنامه های بومی هستند.همانطور که گفته شد ، طراحی برنامه های بومی هزینه زیادی دارد. ولی این برنامه ها عملکرد فوق العاده ای را نسبت به برنامه های وب و اپلیکیشن های ترکیبی به نمایش می گذارند. راه های درآمدزایی از طریق اپلیکیشن های بومی آسانتر از اپلیکیشن های هایبرید و وب می باشد. همانطور که گفته شد کد های اپلیکیشن های بومی ، فقط در یک پلتفرم قابل استفاده هستند و برای هر پلتفرم ، نیازمند بروزرسانی جداگانه هستند.

زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن

ایده های خود را با طراحی اپلیکیشن در اصفهان به واقعیت تبدیل کنید

ایده و کانسپت ذهنی خود را میتوانید بصورت یک اپلیکیشن طراحی شده در بستر اندروید و ای او اس داشته باشید. ما میتوایم ایده و مفهوم شما را در یک قالب مشخص برای گوشیهای تلفن همراه طراحی کنیم تا به راحت ترین روش بتواند با مخاطب شما تعامل داشته باشد .

با بیش از 10 سال سابقه در ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن در اصفهان و گرافیک آن ، تیم ما ایده شما را گرفته و آنرا توسعه می دهد تا بتواند براساس دیدگاه شما برنامه کاملی بسازد. ما با تیم شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه با اهداف شما مطابقت دارد و برنامه ای باشد که شما به آن افتخر میکنید.

طراحی تخصصی UI/UX

مشاوره اجرا و تبلیغات

انتشار اپلیکیشن در مارکت

مارکتینگ ,تبلیغات و بازاریابی

راهکارهای رویانو در طراحی اپلیکیشن در اصفهان

خدمات ما