طراحی اپلیکیشن در اصفهان

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل ایجاد برنامه هایی برای استفاده در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند ، ساعتهای هوشمند و تبلت ها است. برنامه های موبایل برای سیستم عامل های مختلف مانند Android ، iOS و Windows Mobile ساخته میشوند.

از آنجا که ما در یک دنیای هوشمند دیجیتال زندگی می کنیم ، بیش از 80 درصد افرادی که دارای دستگاه های تلفن همراه هستند ، محصولات و خدمات را بصورت آنلاین جستجو می کنند. از این 80 درصد ، 27 درصد برنامه های تلفن همراه را جستجو می کنند که به محصولات یا خدماتی که می خواهند آنها را بدست آورند متصل است.

امروزه ، از توسعه و طراحی برنامه های تلفن همراه تقریباً به هر دلیلی که فکر کنید از جمله فروش کالاها و ارائه خدمات ، استفاده شده است.

در حال حاضر ، جمعیت کاربران دستگاه های تلفن همراه در سطح جهانی بالغ بر 1 میلیارد نفر است. در زیر دلایلی که هر صاحب مشاغل برای کسب و کار خود به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارد آورده شده است

چرا با پرداخت هزینه اپلیکیشن پول خود را دور نمیریزید ؟

زبان های برنامه نویسی اپلیکیشن

ایده های خود را با طراحی اپلیکیشن به واقعیت تبدیل کنید

ایده و کانسپت ذهنی خود را میتوانید بصورت یک اپلیکیشن طراحی شده در بستر اندروید و ای او اس داشته باشید. ما میتوایم ایده و مفهوم شما را در یک قالب مشخص برای گوشیهای تلفن همراه طراحی کنیم تا به راحت ترین روش بتواند با مخاطب شما تعامل داشته باشد .

با بیش از 5 سال سابقه در ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن و گرافیک آن ، تیم ما ایده شما را گرفته و آنرا توسعه می دهد تا بتواند براساس دیدگاه شما برنامه کاملی بسازد. ما با تیم شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه با اهداف شما مطابقت دارد و برنامه ای باشد که شما به آن افتخر میکنید.

طراحی تخصصی UI/UX

مشاوره اجرا و تبلیغات

انتشار اپلیکیشن در مارکت

مارکتینگ ,تبلیغات و بازاریابی

راهکارهای رویانو در طراحی اپلیکیشن

خدمات ما