مشاوره برندینگ

مشاوره بازاریابی

مشاوره استارتاپ

مشاوره تبلیغات

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

امروزه آنقدر اقتصاد و شرایط کسب و کار در کشور ما دچار تغییرات لحظه ای می باشد که برای حفظ و توسعه کسب و کار خود نیاز دارید دائما به روز باشید و با ابزارهای مختلفی همچون یک بادیگارد از آن محافظت کنید .

دپارتمان مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و دیگر شهر ها مانند تهران و مشهد تجربه و نمونه کارهای قابل قبولی را ارائه کرده است . دپارتمان ما در واقع مغز کسب و کار شماست و کار خود را از اسکن وضعیت کسب و کار شما شروع نموده ، نقاط ضعف را شناسایی و بهترین راه حل ممکن را مطرح و آن را به بخش های مختلف سازمان شما تسری داده تا شما در برابر مشکلات رویین تن باشید . آیا کسی که یک بادیگارد قوی پنجه دارد ترسی از مشکلات خواهد داشت ؟

در رویانو متخصصان بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات ما همراه با تجربیاتی گرانبها از همکاری با 125 برند معتبر به لطف تسلط به زبان و اینترنت همواره به روز می باشند و دانش و تجربه خود را در اختیار شما می گذارند تا بهترین نتایج ممکن را کسب نمایید . این نتایج شامل موارد زیر می باشد :

مشاوره برندینگ

مشاوره بازاریابی

مشاوره استارتاپ

مشاوره تبلیغات

تعداد 12 پروژه مشاوره با برندهای معتبری چون کاله ، قهوه لمیز ، سام سرویس ، تهران بلاکچین ، کاله ، کیلوریزون و کاشی گلدیس و ...... انجام شده است .
تعداد 17 پروژه برندینگ شامل خدمات هویت بصری ، BTL ، ATL ، مدیریت ساخت و راه اندازی برند ، اینفلوئنسرمارکتینگ و برگزاری ایونت و رویداد با برندهای معتبری چون ال جی موبایل ، فرمند ، سامسونگ ، رایزن ، روشا و برج گلسار رشت می باشد.
تعداد 2 پروژه مشارکت در زمینه برگزاری کنسرت و معرفی آلبوم جدید علی قمصری و پروژه BTL ایونت در زمینه معرفی و فروش محصولات طراحان لباس در شهرهای مختلف با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

ارتباط با ما

خدمات ما