موشن گرافیک

..با موشن گرافیک در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید..

موشن گرافیک به نوعی از ویدیو می گویند که در آن تصاویر و گرافیک های ثابت با تکنیک های متحرک سازی در بستر یک سناریو هدفمند با یک نریشن همراه می شوند . امروزه موشن گرافیک بهترین ابزار رسانه در معرفی محصولات و خدمات می باشد که به کمک آن می توانید اقدام به افزایش تعامل با کاربران و نموده و برندینگ دیجیتال خود را توسعه دهید .

موشن گرافیک کاربردهای متفاوتی در صنعت تبلیغات و آموزش دارد . شما می توانید فارغ از محدودیت های عکسبرداری و فیلمبرداری به معرفی خدمات ، محصولات ، نحوه استفاده از یک محصول یا کابردهای آن بپردازید .

انتقال سریع و موثر پیام

هزینه تولید پایین نسبت به تیزر

بالا بردن کیفیت آموزش

افزایش تعامل با مخاطب در شبکه های

..همه موشن گرافیک میسازند ما در رویانو موشن گرافیک های متفاوت و هنرمندانه میسازیم ..

چرا ده ها برند معتبر موشن گرافیک های خود را به رویانو سپرده اند ؟

اخطار : لطفا فریب تبلیغات با عباراتی چون موشن گرافیک ارزان ، موشن گرافیک آماده ، موشن گرافیک فوری که تبلیغات آن را حتما در سایت ها و شبکه های اجتماعی بارها دیده اید را نخورید !

چرا ؟ چون ساخت موشن گرافیک یک فرآینده زمان بر و پیچیده است و نیاز به طراحی یک سناریو هدفمند ، بررسی رقبا ، بررسی هویت بصری برند و ده ها موضوع دیگر دارد که باید این مسیر با دانش و تجربه کافی طی شود . وقتی یک موشن گرافیک که با پروژه های آماده سفارش می دهید باید احتمال این هم بدهید که موشن گرافیک شما با رقیبتان یا حتی کله پزی اسمال آقا مشابه باشد و این یعنی نابودی اعتبار و حیثیت برند شما . 

نمونه کارهای موشن گرافیک

  • آژانس رویانو دارنده جوایز گوناگون از جشنواره های مختلف

ما در رویانو برای ساخت موشن گرافیک از آبجکت ها ، رنگ ها و حرکت هایی که مختص خودتان طراحی شده استفاده می کنیم. ما با اتکا به تخصص کارشناسان مان بهترین گوینده را برای کار شما انتخاب میکنیم تا در نهایت یک کار حرفه ای و تاثیرگذار در اختیار داشته باشید.

  • سرعت تحویل
  • ایده های مفهومی و خلاق
  • طراحی کاراکتر و فضاسازی اختصاصی
  • بهره گیری از صداپیشگان حرفه ای و صدا آشنا

مهم نیست موشن گرافیک شما محصول رویانو باشد مهم آن است که باید به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی برند شما شوند

کدام نوع موشن گرافیک برای معرفی خدمات و محصولات من مناسب است ؟

این که شما به کدام موشن گرافیک نیاز دارید فارغ از بودجه و زمان بستگی به نوع محتوایی است که می خواهید به مخاطب ارائه دهید . ما در دپارتمان موشن گرافیک رویانو با ارائه مشاوره مناسب شما را در انتخاب این امر یاری می کنیم

تعرفه موشن گرافیک چطور محاسبه می شود ؟

تعرفه موشن گرافیک به عناصر گوناگونی چون طراحی کاراکتر یا استفاده از کاراکترهای آماده ، طراحی فضا ، طراحی آبجکت و المان و از طرفی دیگر زمان ویدیو و انتخاب گوینده بستگی دارد . همیشه سفارش دادن گران ترین ها به منزله دریافت بهترین ها نیست ! بهترین موشن گرافیک برای شما آن است که بتواند پیام شما را به شکلی موثر و سریع منتقل کند و اگر نه کدام آدم عاقلی از پول بیشتر بدش می آید ؟

  • ۰۳۱۳۴۴۵۲۷۹۹ – ۰۹۱۳۶۸۲۷۹۴۸

خدمات ما

  • مدیریت جامع تبلیغات و برندینگ

ارتباط با ما

  • ارتباط گرفتن با شما از نظر ما یعنی شروع یک دوستی پایدار و همکاری طولانی مدت توأم با لذت و اعتماد!
  • ۰۳۱۳۴۴۵۲۷۹۹ – ۰۹۱۳۶۸۲۷۹۴۸
  • http://royanow.ir

نشانی: اصفهان، خیابـان مدرس، خیابـان سرچشمه، ساختمان شماره ۱۱۶، واحد ۴، آژانس ارتباطات خلاق رویانــو

۱۳۹۹ تمامی حقوق متعلق به آژانس ارتباطات خلاق رویانو است.