داستان رویانو...

آژانس ارتباطات خلاق رویانو یک مجموعه خلاق، دانش‌محور و متشکل از افراد تأثیرگذار در حوزه های مختلف است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های بازاریابی ، تبلیغات، برندینگ، دیجیتال‌مارکتینگ و تولید انواع محتوا برای برندها، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است که تاکنون بیش از 120 مشتری فعال در حوزه‌های تولید، صنعت، بازرگانی ، پزشکی ، گردشگری از دستاوردها و خدمات خلاقانه این مجموعه بهره‌مند گردیده‌اند. رویانو جوان است و پرانرژی. در رویانو روزی رویا ما این بود که تمام خدمات تبلیغاتی را زیر یک سقف گردآوریم که به آن جامه عمل پوشاندیم. ما هر روز با همان انرژی و شوق روز نخست دوباره کار می‌کنیم زیرا هنوز اعتقاد داریم همه چیز با یک رویا شروع می شود. اگر از ما بپرسید محصول ما چیست ؟

به شما میگوییم محصول رویانو ، خلاقیت و در نهایت دیده شدن و پیشبرد فروش است.

احمد کاظمی

مدیریت دپارتمان بازاریابی

علی معینی

علی معینی

مدیریت دپارتمان دیجیتال

علی محمدی

دپارتمان تیزر

مهدی شمس

دپارتمان انیمیشن

علی امیریان

دپارتمان تیزر

مهرداد دستجردی

دپارتمان گرافیک

سعید شهباز

دپارتمان موشن گرافیک

حنیف کردآبادی

دپارتمان جلوه های ویژه

ما به یاری انگلیسی ، یوتیوب و آموزش آدم‌های به‌روزی هستیم، دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم. از اینکه فوت‌وفن کار خودمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و رقبایمان اطلاعات سایت ما را به نفع خودشان کپی می‌کنند، نگران نیستیم، چون هر روز حرف جدیدی برای گفتن داریم . خدمات رویانو در قالب پکیج های مختلف و هماهنگ ارائه می شود تا مشتریان بیشترین تاثیر را از هزینه و زمانی که برای تبلیغات میگذارند ،دریافت کنند.

در رویانو ما خدمات بی نظیری مانند کمپین تبلیغاتی 360 درجه و مدیریت جامع بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کارهایی که از لحاظ دانش فنی و اجرایی توان بازاریابی و تبلیغات خود را ندارند انجام میدهیم و لحظه به لحظه همراه آنها هستیم تا به اهداف خود دست یابند. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می‌افتد می‌باشیم و هیچ‌گاه کسی را سرزنش نمی‌کنیم. 

به همین دلیل همه می‌توانند روی ما حساب کنند .

هرکدام از اعضای رویانو حلقه‌های یک زنجیر هستند. قدرت این زنجیر به‌اندازه ضعیف‌ترین حلقه این زنجیر می‌باشد. می‌دانیم که برای رسیدن به یک رؤیا به یک تیم نیازمندیم.

هرکدام از اعضای تیم رویانو بصورت مدیریت شده و هماهنگ روی پروژه های مشتریان کار میکنند و این تاثیرگذاری را به حداکثر میرساند. این طور نیست ؟

رویانو نتیجه‌گراست و تمام‌کننده کارها. واقعیت این‌است‌که بدون نتیجه‌نهایی حتی اگر پیشرفت پروژه ۹۰٪‌ هم باشد برای کسی فایده‌ای ندارد.

ما پروژه‌هایمان را نیمه‌کاره رها نمی‌کنیم. هیچ‌وقت و هرگز

در کانال ویدئویی آپارت آژانس ارتباطات خلاق رویانو محتوای مفیدی برای کسب‌و‌کار شما تدارک دیده‌ایم.

شرکای تجاری ما

ابرکاوان

مشاوره و اجرای استارتاپ

ایران رادا

سئو و خدمات تولید محتوا

5DESIGN

طراحی و توسعه نرم افزاری