انیمیشن

اهمیت انیمیشن

ممکن است شما هم یک محصول جدید تولید کرده باشید و یا در فرآیند ارائه خدمات یا محصولات خود نوآوری هایی داشته باشید شاید هم شما از شرکت های طراح و تولید کننده خطوط تولید یا ماشین آلات صنعتی باشید و نیاز دارید که عملکرد دستگاه شما را به خوبی معرفی کند .این امکان هم وجود دارد که یک ارائه بزرگ در پیش داشته باشید یک جلسه کاری با اعضای هیات مدیره، یک کنفرانس مهم یا یک نمایشگاه، قطعا شما به چیزی فراتر از کاتالوگ ، تیزر و موشن گرافیک دارید و نیاز دارید مخاطبان چیزی بیشتر از حرف های شما و چند قطعه اسلاید را ببینند ، شما دقیقا به یک انیمیشن یا پویانمایی نیاز دارید و گاهی اوقات این تنها برگ برنده برای پیروزی در یک رقابت و پیروزی برای فروش محصول است

اینها همه گوشه ای از تاثیرات و قدرت انیمیشن بر بشر است. از این رو اگر به فکر افزایش فروش محصولات خود هستید به طور جدی به شما توصیه می کنیم به انیمیشن عمیقا فکر کنید. اگر خوب بیندیشید انیمیشن قادر است به برند شما یک جایگاه بی نظیر نزد مخاطبان ایجاد نماید. انیمیشن قادر است شما را از رقبایتان متمایز سازد و برندی شکل خواهد گرفت که ارزش های آن مرز های جغرافیایی کشور ها را در خواهد نوردید.

لزوم ساخت انیمیشن تبلیغات

انیمیشن یک راه خلاقانه و در عین حال هنری برای نمایش چیزهایی است که گفتن آن ها یا نشان دادن شان با سختی‌های همراه است. اگر انیمیشن ها نبودند ما هیچ گاه نمی توانستیم جزئیات کارکرد یک موتور اتومبیل، موتور هواپیما یا خیلی چیزهای دیگر را ببینیم. اگر انیمیشن ها نبودند ما با خیلی از حس و هواهای کاراکترها و بهتر با محصولات و آشنا نبودیم. انگار خیلی از محصولات و خیلی از چیزهایی که ما مصرف می کنیم، خیلی از برندهای امروز را، انیمیشن ها به ما آموزش دادند. از تام و جری گرفته تا انیمیشن ها و کارتون های جذاب دیگری که از آنها مطالب بسیاری آموخته‌ایم.

نمونه کارهای انیمیشن

انواع انیمیشن

انیمیشن های صنعتی هنری نو در دنیای تبلیغات است بصورتی که شما را در چشم مخاطبان متفاوت و منحصر به فرد می کند. اگر شما هم به این نتیجه رسیده اید که دیگر کاتالوگ ها و بروشورها و عکاسی تبلیغاتی قادر به معرفی کامل عملکردها و ویژگی های محصولات و خدمات شما نیست حتما به یک انیمیشن صنعتی نیاز دارید .

در رویانو ما این توانایی را داریم هرآنچه شما در ذهن خود دارید را تبدیل به مدل سه بعدی کرده و انیمشن آن را بسازیم . یعنی علاوه بر محصولات موجود ما می توانیم محصولاتی که هنوز بصورت طرح و نقشه هستند را نیز به نمایش درآوریم

اگر شما مالک یک کارخانه صنعتی یا یک طراح کانسپت محصولات هستید ،به خوبی ارزش مدل سه بعدی پیش ساخته محصول و طرح نهایی را با متریال و تناسبات دقیق و واقعی می دانید .

اگر شما مالک یک کارخانه صنعتی یا یک طراح کانسپت محصولات هستید ،به خوبی ارزش مدل سه بعدی پیش ساخته محصول و طرح نهایی را با متریال و تناسبات دقیق و واقعی می دانید .

تفاوت رویانو در ساخت انیمیشن چیست؟

رویانو با توجه به در اختیار داشتن تیم حرفه ای و قدرتمند و همچنین امکانات مناسب جز معدود مراکزی است که قادر به ساخت انیمیشن های سه بعدی سینمایی و سریالی است . در رویانو بدلیل در اختیار داشتن امکانات و خدمات متنوع و همچنین استفاده از رندرفارم های پیشرفته و استفاده از روش های خاص در ساخت انیمیشن سرعت تولید سفارشات را بطرز چشمگیری افزایش میدهد همین امر تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها ، افزایش تعهد و سرعت عمل خواهد داشت

این تفاوت ها در قالب های زیر دسته بندی می شود :

 

  • داشتن سناریوی پر محتوا و حرفه‌ای
  • استفاده از ایده‌های مبتکرانه و جدید
  • گرافیک با کیفیت
  • صداگذاری حرفه‌ای و با کیفیت
  • هماهنگی صدا و تصویر

خدمات ما