تیزر ویدئویی

داستان برند و محصول خود را جذاب تعریف کنید

بیشتر و بهتر دیده شوید……

امسال باید بیشتر به تبلیغات بها داد. امسال سال سختی است ، سال جاودانگی برندها یا محو شدن آنها است . با رویانو استراتژی تیزر تبلیغاتی را از دست ندهید .

با ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب و تاثیرگذار مخاطب خود را در این بازار شلوغ تحت تاثیر قرار دهید. این راهکار برندهای مطرح در بازار برای فروش بیشتر محصول و خدماتشان به مشتریان بیشتر و با قیمت بیشتر است.

با نمایش تیزر تبلیغاتی مجموعه خود در تلویزیون، اینستاگرام، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها بدرخشید. وبسایت خود را برای مخاطبان جذاب‌تر کنید و قدرت برند خود را نمایش دهید. ساخت تیزر، ویدیو و کلیپ‌های تبلیغاتی تخصص ماست.

حتما برای شما هم پیش آمده است که وقتی در قفسه فروشگاه ها با برندهای متنوعی روبرو می شوید آن چیزی را می خرید که تیزر تبلیغاتی آن را قبلا دیده اید و در ذهن شما حک شده است . امروز تیزر یکی از اصلی ترین عناصر برای تبلیغات است و هر برندی باید تیزرهای شاخص و جذاب برای معرفی خود داشته باشد.

چرا برای کسب و کار خود به تیزر تبلیغاتی نیاز دارید؟

ایجاد حس خوب در مخاطب

انتقال پیام در ذهن مخاطب

تبدیل مخاطب به مشتری

جذب مشتری و افزایش فروش

..همه تیزر می سازند اما ما در رویانو تیزرهایی خلاقانه می سازیم..

هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در سال ۹۹

اگهی تلویزیونی

بسته‌های پیشنهادی تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی در جدول پایین در دسترس شماست. ما طبق تجربه و بررسی پروژه های مختلف به این نتیجه رسیده‌ایم که ساخت تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی با بودجه‌ای کمتر از 15 میلیون تومان نمی‌تواند اثربخش باشد و از طرفی هم بازخورد‌های مناسب برای تحلیل موفقیت پروژه را در اختیار شما قرار نمی‌دهد.

اما اگر می‌خواهید برای شروع و با هزینه ای کم در این راه قدم بگذارید، هیچ نگران نباشید؛ می توانید پروژه خود را با هماهنگی اولیه حتی با بودجه‌ای کمتر 15 میلیون تومان هم آغاز کنید. ما آماده ارائه مشاوره در زمینه تبلیغات به شما هستیم

نمونه کارهای تیزر

انواع تیزر در رویانو

مهم نیست تیزر شما محصول رویانو باشد مهم این است که تیزرهای ساخته شده باید به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی برند شما شوند.

ویژگیهای تیزرهای خلاقانه رویانو :

ایده های خلاق

جذابیت های بصری

سرعت در تحویل پروژه

مخاطب محور بودن

مراحل ثبت سفارش تیزر توسط رویانو

اول از همه خود بپرسید چرا به تیزر نیاز دارم و قرار است در تیزر چه اطلاعاتی به مخاطبانم بدهم سپس نمونه‌کارها و جداول تعرفه رویانو را بررسی نمایید تا نسبت به نوع پروژه‌ی ای که در ذهن دارید و حدود هزینه‌های آن آگاهی پیدا کنید. سپس با ما تماس بگیرید و فرم درخواست تیزر تبلیغاتی را پُر نمایید همکاران ما با دریافت بریف و اطلاعات پروژه شما پیشنهادات اولیه‌ی خود را آماده کرده و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از آن با برگزاری جلساتی به بررسی روند انجام پروژه خواهیم پرداخت و مراحل آن را برنامه ریزی خواهیم کرد.

ما در رویانو برای راحتی انتخاب شما برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی 4 پلن متفاوت قیمت در نظر گرفته‌ایم. پلن طلایی با بالاترین سطح کیفی و سناریوی خلاق حداقل 50 میلیون تومان و کلاس اقتصادی با حداقل قیمت 3 میلیون تومان برای پروژه‌های کوچک که در زمان بسیار کم تولید می‌شوند در نظر گرفته شده است. همینطور کلاس های پلن نفره ای و پلن برنزی هم حداقل هزینه‌ای برابر با 30 و 15 میلیون تومان خواهند داشت. توضیح کامل هرکدام در جدول تعرفه بیان شده است.

بسته به پیچیدگی سناریو و طراحی دکور مدت زمانی بین 7 الی 3 ماه زمان نیاز دارد. زمان ساخت دقیق همیشه بعد از دریافت فرم درخواست تیزر و طی جلسات کارشناسی مشخص خواهد شد.

همانطور که در بالا گفتیم در رویانو ما در 6 قالب مختلف تیزر تلبیغاتی می سازیم . قالب تیزر شما بستگی به نوع اطلاعاتی دارد که می خواهید به مخاطب برسانید . ولی در این مسیر ما با شما همراه هستیم تا بهترین قالب که می تواند اطلاعات شما را بصورت موثر و کارآمد به مخاطب منتقل کند را انتخاب کنید. همیشه گران ترین ، لزوما بهترین نیست ! و اگر نه چه کسی از پول بیشتر بدش می آید ؟

خدمات ما