مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان

ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان ، تولید محتوای اینستاگرام در اصفهان، تبلیغات اینستاگرام در اصفهان

اهمیت اینستاگرام

طراحی وب سایت در اصفهان

به عنوان یک پلتفرم بزرگ رسانه های اجتماعی ، محبوبیت اینستاگرام به سرعت در شرکت مادر خود ، فیس بوک ، در حال افزایش است. محبوبیت آن به دلیل تجربه کاربری تلفن همراه و جوامع درگیر با آن است.

جهت سفارش مدیریت پیج اینستاگرام کسب و کارتان با ما تماس بگیرید.

با کمک یک مدیریت پیج اختصاصی شبکه های اجتماعی ، نام تجاری شما می تواند ابعاد و گستره ی دیده شدنش را گسترش دهد.

بازاریابی در اینستاگرام نحوه استفاده برندها از این برنامه برای ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف خود میباشد. مدیریت پیج اینستاگرام معمولاً برای بازاریابی محصولات و خدمات و همچنین ایجاد آگاهی و وفاداری برای برند استفاده می شود.

در حقیقت  32٪ از بازاریابان می گویند تصاویر بصری مهمترین محتوا جهت بازاریابی و تاثیرگذاری در مخاطبان خود میباشد.

محبوبیت این پلتفرم در نزد مصرف کنندگان فرصتی عظیم برای برندها جهت شروع تعامل با مخاطبان خود ایجاد می کند . همانند سایر اشکال بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، ساختن یک حس اجتماعی همیشه هزینه دارد.

سفارش مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید

اینستاگرام محبوب ترین رسانه اجتماعی در ایران است ، اما فقط به دلیل کاربران موجود در پلتفرم نیست که آن را برای بازاریابان جذاب می کند. بلکه در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی ، تعداد بیشتری از کاربران در اینستاگرام دنبال شونده را به طور منظم دنبال می کنند و با آنها تعامل دارند.

در واقع از هر 10 حساب اینستاگرام 8 حساب کاربری را دنبال می کنند. در جهان هر روز بیش از 200 میلیون بازدید از پیج های تجاری میشود.

رویانو به عنوان مجموعه ای خلاق ارائه دهنده انواع خدمات اینستاگرام در اصفهان است. این خدمات شامل ادمینی پیج اینستاگرام، تولید محتوا برای اینستاگرام، مدیریت پیج اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام در اصفهان و سایر شهرستان ها می شود.

همچنین در صورت تمایل از پلن های طراحی سایت در اصفهان میتوانید از صفحه مورد نظر بازدید نمایید

طراحی وب سایت در اصفهان

مدیریت اینستاگرام با رویانو

مدیریت پیج اینستاگرام و فروش آنلاین

مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان و شهرهای دیگر میتواند از پتانسل بالای فروش ، بدون محدودیت مکانی برای هر فروشگاه استفاده کند . همه ما می دانیم که اینستاگرام چقدر برای به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوها با دوستان و خانواده عالی است، اما اینچنین ابزار باورنکردنی برای بازاریابی و فروش آنلاین بسیار مناسب است. اما چرا؟ خوب، یک دلیل واضح فرمت محتوایی اینستاگرام است. به دلیل این محتوای تصویری مانند عکس ها و فیلم های جذاب ، اینستاگرام فرصت های گسترده ای را برای فروشگاه های اینترنتی که به دنبال نمایش و فروش محصولات خود هستند بوجود آورده است. امروزه از طریق عکس‌ها، ویدیوها یا استوری‌های اینستاگرام، میلیون‌ها کسب‌وکار میدانند که حضور در اینستاگرام می‌تواند به‌ شدت بازاریابی و فروش آنلاین آنها را سرعت بخشد. 

یکی دیگر از دلایل عالی بودن اینستاگرام برای فروش آنلاین مربوط به خود پلتفرم است. همانطور که احتمالا یدانید ، اینستاگرام اخیراً ابزارهای جدیدی را برای تجارت معرفی کرده است – و قطعاً موارد بیشتری در راه است! چه از طریق پیوندهای موجود در استوری اینستاگرام و چه از طریق پست های اینستاگرام قابل خرید، به زودی بسیاری از تجربیات خرید آنلاین ما در اینستاگرام انجام می شوند .

با این همه ، اشتباه است اگر فکر کنید فقط به این دلیل که محصول نمی فروشید، کسب و کار اینستاگرامی به شما تعلق ندارد ! اینستاگرام علاوه بر توانایی منحصر به فرد خود در فروش محصولات، مکانی بسیار مناسب برای کسب و کارها برای ایجاد آگاهی از برند و ارتباط با مخاطبان جدید (و مشتریان بالقوه) است.

البته، اگر می خواهید یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام داشته باشید که واقعاً با مخاطبان هدف شما تعامل برقرار کند ، ابتدا باید نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام را بدانید – چیزی که ما در آن تخصص داریم . 

چرا مدیریت پیج اینستاگرام با رویانو ؟

طراحی استراتژی تولید محتوای اینستاگرام

ما در رویانو با آنالیز کسب و کار و رقبای شما و همچنین شناسایی جامعه مخاطب شما اقدام به تهیه استراتژی تولید محتوا جهت بهره مندی هرچه بیشتر شما از فضای مجازی می نماییم

تولید محتوا هدفمند اینستاگرام

ما جهت معرفی محصولات و خدمات شما بهترین نوع محتوا را شناسایی و تولید می کنیم تا باعث جذب مخاطب و اقناع آن به خرید شود

مدیریت هوشمند پیج و ارائه گزارش

ما با مدیریت و تعامل هدفمند با مخاطبان از پیج شما یک برند پاسخگو و متعهد به نمایش گذاشته و بصورت ماهانه اقدام به ارائه گزارش می نماییم

جذب فالوور واقعی و هدفمند

ما با تولید محتوای هدفمند و بکارگیری اصول جذب مخاطب و اجاری تکنیک های افزایش تعامل میتوانیم فالوورهایی طبیعی که بدنبال خرید محصولات و خدمات شما باشند سمت پیج شما روانه کنیم

قیمت مدیریت پیج اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد ؟​

طراحی بصری فید اینستاگرام

طراحی گرافیک یک صفحه اینستاگرام برای تعامل یک پیج بسیار مهم است

تولید محتوای اینستاگرام

کیفیت و تعداد محتوای پست گزاری شده مهمترین عامل رشد یک پیج است

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات هدفمند به همراه تولید محتوا میتواند به رشد پیج بسیار کمک کند

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

پلن برنزی

کسب و کارهای نوپا
ماهانه 4 میلیون تومان
 • درج حداقل 15 پست و 90 استوری
 • مدیریت پیج و تعامل بصورت صفر تا صد
 • طراحی قالب گرافیکی
 • افزایش فالور
 • مشاوره و اجرای تبلیغات
 • طراحی کنداکتور و برنامه ریزی محتوایی و استراتژی هشتگ گذاری
 • مدیریت و پاسخگویی مشتریان

پلن نقره ای

برای توسعه کسب و کار
ماهانه 5 میلیون تومان
 • درج حداقل 20 پست و 120 استوری
 • مدیریت پیج و تعامل بصورت صفر تا صد
 • طراحی قالب گرافیکی
 • افزایش فالور
 • مشاوره و اجرای تبلیغات
 • طراحی کنداکتور و برنامه ریزی محتوایی و استراتژی هشتگ گذاری
 • مدیریت و پاسخگویی مشتریان
 • طراحی و برگزاری مسابقات در جهت توسعه پیج
 • مشاوره فروش

پلن طلایی

برای برندینگ
ماهانه 6 میلیون تومان
 • درج حداقل 24 پست و 150 استوری
 • مدیریت پیج و تعامل بصورت صفر تا صد
 • طراحی قالب گرافیکی
 • افزایش فالور
 • مشاوره و اجرای تبلیغات
 • طراحی کنداکتور و برنامه ریزی محتوایی و استراتژی هشتگ گذاری
 • مدیریت و پاسخگویی مشتریان
 • طراحی و برگزاری مسابقات در جهت توسعه پیج
 • مشاوره فروش
 • استوری مارکتینگ

برای ثبت سفارش خدمات اینستاگرام و دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

سوالات متداول

شبکه های اجتماعی ذاتا به جهت ارتباط بیشتر و بهتر کاربران درست شده اند .

شما می توانید از شبکه های اجتماعی جهت معرفی خدمات و محصولات خود استفاده کرده و تعاملی 24 ساعته با مخاطبان داشته خود داشته باشید . 

اما در نظر مخاطبان یک وب سایت ، مرجعی معتبر برای خرید محصولات و خدمات می باشد علاوه بر آن هیچ خطر فیلتر شدنی آن را تهدید نمی کند و باعث می شود با جستجو در گوگل شما نمایش داده شوید و در سایت های فروشگاهی نیز قابلیت پرداخت آنلاین وجود دارد .

ما در رویانو با چهار رویکرد طراحی استراتژی تولید محتوا ، تولید محتوا هدفمند ، جذب فالوور واقعی و هدفمند و مدیریت پیج هوشمند تجربه موفقی از حضور شما در فضای مجازی رقم می زنیم .

بله شما صفر تا صد امور پیج تان از تولید محتوا تا بارگذاری پست و استوری و جوابگویی به نظرات و پیام های مخاطبان را انجام می دهد تا شما بر روی کسب و کار خود متمرکز شوید

بله تمامی طراحی ها به صورت اختصاصی و متناسب با کسب و کار و هویت بصری آن انجام خواهد شد و هیچ کجا مشابه آن را نخواهید یافت و اصولا اگر طراحی ها به صورت اختصاصی انجام شود پیج شما ظاهری زیبا خواهد داشت .

ما با تولید محتوای هدفمند و به کارگیری اصول جذب مخاطب و افزایش تعامل و اجرای کمپین های تبلیغاتی میتوانیم مخاطبانی ارزشمند و هدفمند را به سمت پیج شما روانه کنیم . ما با شناسایی درست از محصول و مخاطبان شما توسط تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اینفلوئنسر مارکتینگ مخاطبانی هدفمند و ارزشمند به سمت پیج شما روانه می کنیم و با تعامل و به کارگیری تکنیک های فروش ، آنها را تشویق به خرید از خدمات و محصولات شما می نماییم .

ما با اجرای بیش از 23 کمپین تبلیغاتی جامع دارای تجربیات فراوانی در این زمینه هستیم که همگی کمپین های موفقی در زمینه افزایش مخاطب و فروش بوده اند . یک کمپین تبلیغاتی موثر دارای قسمت های متعددی است که همگی بایستی به درستی اجرا شود . این قسمت ها از هدف گذاری ، شناسایی پرسونای مناسب ، انتخاب درست اینفلوئنسر ، انتخاب درست پیج های تبلیغاتی تا شعار و محتوا مناسب و …… می باشد که ما تک تک این اجزا را بر اساس کسب و کار شما شناسایی و اجرا می کنیم

رویانو دارای تیم کاملی از خدمات موشن گرافیک ، تیزرهای تبلیغاتی ، گرافیک و عکاسی است که همراه و هماهنگ با تیم خدمات اینستاگرام می تواند انواع محتوای هدفمند و منحصربه فرد را برای شما تولید کند . محتوای مناسب بر اساس اهداف و نوع خدمت یا محصول شما تعریف می شود اما به صورت کلی ویدیو دارای بازخورد و تعاملی بهتری می باشد .

بله این پکیج ها به صورت نرمال برای کسب و کارها جهت شروعی برای حضور آنها در فضای شبکه های اجتماعی طراحی شده است و می توانیم بسته به نوع خدمات و محصولات پکیج های اختصاصی طراحی کنیم .

بله ! ما در طول دوره همکاری مشاوره های مختلف در زمینه افزایش فروش و تعامل و همچنین تولید محتوا داریم همچنین در صورت تمایل می توانید از پکیج های آموزشی ما نیز بهره مند شوید .

بله ما به صورت هفتگی و ماهیانه از اقدامات انجام شده و پیشرفت های انجام شده ارائه گزارش داریم . همچنین گزارشات ویژه ای برای کمپین های تبلیغاتی ارائه می کنیم که بسیار هدفمند و دقیق است و شما می توانید با آن نوع جامعه مخاطبان و تبلیغات مناسب برای کسب و کار خود در اینستاگرام پی ببرید

طراحی وب سایت در اصفهان

چرا تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت دارد ؟

پیج های موجود در اینستاگرام فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط معنادار با مشتریان بالقوه به روشی آشنا و معتبر دارند. این بدان معنی است که کیفیت محتوای اینستاگرام شما بسیار مهم است. کاربران می توانند به راحتی عکس ها و فیلم های اینستاگرام را که به نظر می رسد متقاعد کننده یا اجباری هستند ، مشاهده کنند.

تقریباً 81٪ از مصرف کنندگان از اینستاگرام برای تحقیق در مورد محصولات و خدمات استفاده کرده اند. با مدیریت پیج توسط متخصص شبکه های اجتماعی ، نام تجاری شما می تواند به میلیون ها مشتری بالقوه که آماده خرید هستند ، برسد. محتوای هدفمند و جذاب تضمین می کند که آنها دوباره و دوباره با پیام های شما ارتباط برقرار می کنند.

جهت سفارش مدیریت و ادمینی پیج اینستاگرامتان با ما در تماس باشید

یک مدیریت مناسب برای پیج اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقالات اینستاگرام

خدمات ما