مدیریت پیج اینستاگرام در اصفهان

ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان ، تولید محتوای اینستاگرام در اصفهان

اهمیت اینستاگرام

طراحی وب سایت در اصفهان

به عنوان یک پلتفرم بزرگ رسانه های اجتماعی ، محبوبیت اینستاگرام به سرعت در شرکت مادر خود ، فیس بوک ، در حال افزایش است. محبوبیت آن به دلیل تجربه کاربری تلفن همراه و جوامع درگیر با آن است.

جهت سفارش مدیریت پیج اینستاگرام کسب و کارتان با ما تماس بگیرید.

با حمایت یک مدیریت پیج اختصاصی شبکه های اجتماعی ، نام تجاری شما می تواند ابعاد و گستره ی دیده شدنش را گسترش دهد.

بازاریابی در اینستاگرام نحوه استفاده برندها از این برنامه برای ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف خود میباشد. مدیریت پیج اینستاگرام معمولاً برای بازاریابی محصولات و خدمات و همچنین ایجاد آگاهی و وفاداری برای برند استفاده می شود.

در حقیقت  32٪ از بازاریابان می گویند تصاویر بصری مهمترین محتوا جهت بازاریابی و تاثیرگذاری در مخاطبان خود میباشد.

محبوبیت این پلتفرم در نزد مصرف کنندگان فرصتی عظیم برای برندها جهت شروع تعامل با مخاطبان خود ایجاد می کند . همانند سایر اشکال بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، ساختن یک حس اجتماعی همیشه هزینه دارد.

سفارش مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید

اینستاگرام محبوب ترین رسانه اجتماعی در ایران است ، اما فقط به دلیل کاربران موجود در پلتفرم نیست که آن را برای بازاریابان جذاب می کند. بلکه در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی ، تعداد بیشتری از کاربران در اینستاگرام دنبال شونده را به طور منظم دنبال می کنند و با آنها تعامل دارند.

در واقع از هر 10 حساب اینستاگرام 8 حساب کاربری را دنبال می کنند. در جهان هر روز بیش از 200 میلیون بازدید از پیج های تجاری میشود.

رویانو به عنوان مجموعه ای خلاق ارائه دهنده انواع خدمات اینستاگرام در اصفهان است. این خدمات شامل ادمینی پیج اینستاگرام، تولید محتوا برای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام می شود.

طراحی وب سایت در اصفهان

چرا مدیریت پیج اینستاگرام با رویانو ؟

content-writing (1)

طراحی استراتژی تولید محتوا

ما در رویانو با آنالیز کسب و کار و رقبای شما و همچنین شناسایی جامعه مخاطب شما اقدام به تهیه استراتژی تولید محتوا جهت بهره مندی هرچه بیشتر شما از فضای مجازی می نماییم

content-writing

تولید محتوا هدفمند

ما جهت معرفی محصولات و خدمات شما بهترین نوع محتوا را شناسایی و تولید میکنیم تا باعث جذب مخاطب و اقناع آن به خرید شود

inst123

مدیریت هوشمند پیج و ارائه گزارش

ما با مدیریت و تعامل هدفمند با مخاطبان از پیج شما یک برند پاسخگو و متعهد به نمایش گذاشته و بصورت ماهانه اقدام به ارائه گزارش می نماییم

app-free-followers-image-socialfollow

جذب فالوور واقعی و هدفمند

ما با تولید محتوای هدفمند و بکارگیری اصول جذب مخاطب و اجاری تکنیک های افزایش تعامل میتوانیم فالوورهایی طبیعی که بدنبال خرید محصولات و خدمات شما باشند سمت پیج شما روانه کنیم

قیمت مدیریت پیج اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد ؟​

طراحی بصری

طراحی گرافیک یک صفحه اینستاگرام برای تعامل یک پیج بسیار مهم است

تولید محتوا

کیفیت و تعداد محتوای پست گزاری شده مهمترین عامل رشد یک پیج است

تبلیغات

تبلیغات هدفمند به همراه تولید محتوا میتواند به رشد پیج بسیار کمک کند

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

پلن برنزی

کسب و کارهای نوپا
ماهانه 2/5 میلیون تومان
 • مدیریت پیج + طراحی
 • 15 پست
 • 20 استوری
 • 1 استوری موشن

پلن نقره ای

برای توسعه کسب و کار
ماهانه 3/5 میلیون تومان
 • مدیریت پیج + طراحی
 • 25 پست
 • 30 استوری
 • 3 استوری موشن

پلن طلایی

برای برندینگ
ماهانه 4/5 میلیون تومان
 • مدیریت پیج + طراحی
 • 30 پست
 • 40 استوری
 • 5 استوری موشن

برای ثبت سفارش خدمات اینستاگرام و دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید

سوالات متداول

شبکه های اجتماعی ذاتا به جهت ارتباط بیشتر و بهتر کاربران درست شده اند .شما می توانید از شبکه های اجتماعی جهت معرفی خدمات و محصولات خود استفاده کرده و تعاملی 24 ساعته با مخاطبان داشته خود داشته باشید . اما در نظر مخاطبان یک وب سایت ، مرجعی معتبر برای خرید محصولات و خدمات می باشد علاوه بر آن هیچ خطر فیلتر شدنی آن را تهدید نمیکند و باعث میشود با جستجو در گوگل شما نمایش داده شوید و در سایت های فروشگاهی نیز قابلیت پرداخت آنلاین وجود دارد .

ما در رویانو با چهار رویکرد طراحی استراتژی تولید محتوا ، تولید محتوا هدفمند ، جذب فالوور واقعی و هدفمند و مدیریت پیج هوشمند تجربه موفقی از حضور شما در فضای مجازی رقم می زنیم .

بله شما صفر تا صد امور پیج تان از تولید محتوا تا بارگذاری پست و استوری و جوابگویی به نظرات و پیام های مخاطبان را انجام میدهد تا شما بر روی کسب و کار خود متمرکز شوید

بله تمامی طراحی ها بصورت اختصاصی و متناسب با کسب و کار و هویت بصری آن انجام خواهد و هیچ کجا مشابه آن را نخواهید یافت و اصولا اگر طراحی ها بصورت اختصاصی انجام شود پیج شما ظاهری زیبا خواهد داشت .

ما با تولید محتوای هدفمند و به کارگیری اصول جذب مخاطب و افزایش تعامل و اجرای کمپین های تبلیغاتی می توانیم مخاطبانی ارزشمند و هدفمند را به سمت پیج شما روانه کنیم .

طراحی وب سایت در اصفهان

چرا تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت دارد ؟

پیج های موجود در اینستاگرام فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط معنادار با مشتریان بالقوه به روشی آشنا و معتبر دارند. این بدان معنی است که کیفیت محتوای اینستاگرام شما بسیار مهم است. کاربران می توانند به راحتی عکس ها و فیلم های اینستاگرام را که به نظر می رسد متقاعد کننده یا اجباری هستند ، مشاهده کنند.

تقریباً 81٪ از مصرف کنندگان از اینستاگرام برای تحقیق در مورد محصولات و خدمات استفاده کرده اند. با مدیریت پیج توسط متخصص شبکه های اجتماعی ، نام تجاری شما می تواند به میلیون ها مشتری بالقوه که آماده خرید هستند ، برسد. محتوای هدفمند و جذاب تضمین می کند که آنها دوباره و دوباره با پیام های شما ارتباط برقرار می کنند.

جهت سفارش مدیریت و ادمینی پیج اینستاگرامتان با ما در تماس باشید

یک مدیریت مناسب برای پیج اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد ؟

مقالات اینستاگرام

خدمات ما

ارتباط با ما

نشانی: اصفهان، خیابان چهارباغ خواجو ، نبش کوچه ی 38 ، ساختمان 113 ، طبقه اول

1400 تمامی حقوق متعلق به آژانس ارتباطات خلاق رویانو است.