وب سایت در دوران کرونا

مدیریت وب سایت در دوران کرونا

تیم تحریریه

تیم تحریریه

نظرات و سوالات خود را در با ما در ارتباط بگذارید

چگونه می توان کسب و کار خود را در زمان قرنطینه نجات داد؟ طراحی وب سایت در دوران کرونا بهترین استراتژی برای حفظ کسب و کار خواهد بود؟ با روی کار آمدن ویروس منحوس کووید 19 ، فعالیت بسیاری از سازمان ها تحت تاثیر قرار گرفته است. در واقع با توجه به تاکید سازمان جهانی بهداشت بر فاصله گذاری اجتماعی و کاهش حضور فیزیکی در جامعه به دلیل پیشگیری از گسترش ویروس کووید 19 سبب شده است که بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی که خدمات و محصولاتشان را به صورت حضوری به مشتریان خود عرضه می کردند با بحران جدی رو به رو شوند. از طرف دیگر پیدایش این ویروس برای برخی از صنایع که در دنیای اینترنت فعالیت می کنند نه نتها ضرری نداشته است بلکه سبب افزایش میزان فروش محصولات و خدماتشان شده است. اما سوالی که مطرح می شود اینست که چگونه می توان فروش خود را در این دوران این ویروس همه گیر حفظ نمود؟ با رویانو همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

طراحی و راه اندازی سایت راهی برای نجات کسب و کار شما!

بله درست است! همانطور که در ابتدا اشاره نمودیم تاکنون کسب و کارهایی که در توانسته اند محصولات و خدمات خود را در بستر اینترنت به مشتریان عرضه کنند علاوه بر کمک به کاهش میزان حضور مردم در جامعه به منظور قطع زنجیره کرونا، فروش خود را در این دوران افزایش داده اند و با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهند. اگر کسب و کارتان با پیدایش این ویروس منحوس با ضررهای جبران ناپذیری مواجه شده است برای نجات آن هنوز دیر نشده است و تنها لازم است با طراحی و راه اندازی وب سایت به دنیای اینترنت وارد شده و محصولاتتان را در این عرصه به فروش برسانید. طراحی سایت شاید در ظاهر کاری زمانبر و پرهزینه به نظر برسد اما می توانید به کمک شرکت های طراحی وب سایت، در کمترین زمان کسب و کار آنلاین خود را در دوران کرونا راه بیاندازید. این شرکت ها با دانش فنی بالایی که دارند و با انجام مراحل زیر به شما در ساخت وب سایتی مناسب کمک خواهند کرد:

طراحی وایر فریم: ساختمانی را در نظر بگیرید که قصد دارید آن را برای سکونت و یا تجارت بنا نمایید. در اولین قدم مهندس معمار طرحی از نحوه چیدمان دیوارها و اجزای ساختمان ارائه نموده تا بتواند پس از دریافت تایید شما، ساخت و ساز را آغاز کند. طراحان نیز به همین شکل عمل کرده و طرحی کلی از سایت را به شما ارائه داده و در صورت تایید دیگر اقدامات لازم را انجام دهند.

برنامه نویسی سایت: در این مرحله بعد از آن که طرح کلی سایت مشخص گردید، برنامه نویسان با استفاده از فریم ورک های اختصاصی و یا سیستم های مدیریت محتوا پیاده سازی سایت را شروع می کنند.

راه اندازی سایت: هنگامی که برنامه نویسی سایت به اتمام می رسد، پروژه به شما ارائه شده و پس از انجام اصلاحات لازم و دریافت تایید نهایی سایتتان برای حضور در بستر اینترنت آماده خواهد بود.

ممکن است با خود بگویید که برنامه نویسی و طراحی سایت به کمک فریم ورک اختصاصی فرصت را برای حضور هر چه سریع تر در بستر اینترنت از شما دریغ خواهد کرد. اما جایی برای نگرانی نیست چرا که سیستم های مدیریت محتوا همچون وردپرس به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان وب سایت خود را راه اندازی نمایید.

طراحی وب سایت با وردپرس چقدر زمان میبرد؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا به زبان برنامه نویسی PHP و متن باز بوده که به کمک آن می توان انواع وبسایت نظیر سایت های شخصی، فروشگاهی و شرکتی را طراحی نمود. این سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده و به راحتی می توان بدون نیاز به دانش فنی در کمترین زمان ممکن سایتی متناسب با کسب و کار خود بسازید. اگر نمی خواهید که فرصت حضور در بستر اینترنت را در دوران کرونا از دست بدهید و هر چه سریع تر بتوانید ضررهای وارد شده را جبران نمایید، ساخت وب سایت توسط وردپری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. از دیگر مزایای استفاده از وردپرس برای راه اندازی سایت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نصب و مدیریت آسان: افرادی که از دانش بالایی در زمینه برنامه نویسی ندارند با توجه به آسان بودن روش کار با وردپرس به راحتی می توانند سایت خود را ساخته و صفحات جدیدی به آن اضافه کرده و بارگذاری عکس و پست های وبلاگ  را در کمترین زمان انجام دهند.

قالب های آماده رایگان و پیشرفته: یکی دیگر از مزایای ساخت سایت با وردپرس اینست که قالب هایی را برای طراحی ظاهر سایت درنظر دارد که به کمک آن ها می توانید ظاهر مناسبی را برای سایتتان انتخاب کنید.

صرفه جویی در هزینه: یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار در این اوضاع مالی در دوران کرونا هزینه راه اندازی وب سایت است. اما باید گفت که وردپرس این مشکل را تا حدی زیادی برطرف نموده است.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا به زبان برنامه نویسی PHP و متن باز بوده که به کمک آن می توان انواع وبسایت نظیر سایت های شخصی، فروشگاهی و شرکتی را طراحی نمود. این سیستم مدیریت محتوا رایگان بوده و به راحتی می توان بدون نیاز به دانش فنی در کمترین زمان ممکن سایتی متناسب با کسب و کار خود بسازید.

اشتراک گذاری : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *