فالوور فیک اینستاگرام بخرید و شاهد مرگ پیج خود باشید!

تصویر تیم تحریریه

تیم تحریریه

نظرات و سوالات خود را در با ما در ارتباط بگذارید

اگر می خواهید نابودی پیج اینستاگرام خود را به چشم ببینید فالوور فیک بخرید! جذابیت محتوای بصری و محبوبیت اینستاگرام باعث شده است که بسیاری افراد برای رشد و توسعه کسب و کار خود به این شبکه اجتماعی روی آورند. با توجه به حضور پررنگ برخی از صفحات در اینستاگرام و تعداد دنبال کنندگان زیاد این صفحات، بسیاری از پیج ها برای رقابت با آن ها و بالابردن تعداد فالوورهای خود بدون در نظر گرفتن جوانب آن اقدام به خرید فالوور فیک می کنند. در این مقاله از رویانو قصد داریم تمامی جوانب مثبت و منفی این روش فریبنده بررسی کرده تا شما را از انجام اشتباه دورکنیم. پس با ما همراه باشید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان و ادمین پیج اینستاگرام در اصفهان با متخصصین ما در تماس باشید.

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

تا بحال به به لیست فالوورهای پیج هایی که تعداد دنبال کنندگان بالایی دارند سر زده اید؟ برخی از این صفحات از فالوورهای غیرواقعی برای بالا بردن آمار دنبال کنندگان خود استفاده می کنند. بسیاری از افراد بدون اطلاع از آسیب هایی جبران ناپذیری که این روش به همراه دارد، برای خرید فالوور فیک هزینه می کنند. درست که افزایش فالووراینستاگرام به افزایش تعامل پیج شما کمک می کند و فروش محصول یا خدمات شما را افزایش می‌ دهد، اما باید گفت خرید فالوور غیرواقعی نه تنها به شما در رسیدن به این هدف کمکی نمی کند بلکه سبب کاهش میزان تعامل در اینستاگرام می شود.

مزیت خرید فالوور فیک اینستاگرام

اگر قصد دارید توجه کاربران را به سمت پیج خود جلب کنید خرید فالوور فیک اینستاگرام یک راه‌ حل بسیار عالی برای رسیدن به هدفتان است. چرا که اولین چیزی که کاربران بعد از ورود به پیجتان به آن توجه می کنند، تعداد دنبال کنندگان پیج شماست و در صورت کم بودن این تعداد از بازدید و دنبال کردن پیج شما منصرف می شوند. اما اگر تعداد فالورهای پیجتان زیاد باشد، حس خوبی به کاربران القا شده و برای دنبال کردن آن ترغیب می شوند. از طرفی نیز اگر دو پیج حوزه فعالیت مشابهی داشته باشند و خدمات یکسانی ارائه دهند، کاربر ترجیحا پیجی را که تعداد فالوور بیشتری دارد دنبال می کنند.

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام

۱-از دست دادن کاربران

تصور کنید شما نیز یکی کاربرانی هستید که از پستی در یک پیج خوشتان آمده و مایلید که آن پیج را دنبال کنید و از محصولات و خدمات آن مطلع شوید. هنگامی که با آمار فالوورهای آن رو به رو می شوید، در وهله اول با خود خواهید گفت که وجود این تعداد فالوور شما را از انجام خرید از این پیج مطمئن می سازد و به عبارت دیگر حس اعتماد در شما شکل گرفته و برای خرید آن محصول مصمم تر خواهید شد. بنظرتان چیزی را فراموش نکرده اید؟ به کامنت ها و تعداد لایک های آن دقت کرده اید؟ بله درست است نبود لایک و کامنت در آن پیج حاکی از وجود فالوورهای فیک در آن است. بعد از اطلاع از این مسئله شما دیگر به آن پیج اعتماد نخواهید کرد و در بعضی موارد آن را ریپورت هم می‌کنید.

۲-خرید لایک و کامنت 

با توجه به اینکه کاربران به راحتی به پیجی اعتماد نمی کنند و با کمی گشت و گذار در آن ازوجود فالوورهای فیک باخبر می شوند. پس لازم است دست به کار شوید و برای خرید لایک و کامنت نیز هزینه کنید. البته انجام این کار نیز سودی برایتان نخواهد داشت.

۳-نداشتن فروش

آیا فالوورهای فیک از پیج شما خرید می کنند؟ خرید فالوور فیک اینستاگرام چه سودی برایتان خواهد داشت؟ همانطور که اسم آن ها پیداست آن ها دنبال کنندگان غیر واقعی هستند و خریدی از جانب آن ها انجام نخواهد شد. هنگامی می توانید به واسطه اینستاگرام فروشتان را بالا ببرید که برای جذب فالوور واقعی تلاش کنید.

۴-نرخ تبدیل فالوورهای فیک پایین نیست ، صفر است

همانطور که در ابتدا اشاره نمودیم بسیاری از افراد برای توسعه کسب و کار و افزایش مشتریان خود به فعالیت در این شبکه اجتماعی محبوب می پردازند. در واقع با فعالیت در اینستاگرام قصد دارند کاربران این شبکه اجتماعی به مشتری تبدیل نمایند.  پس می توان گفت که خرید فالوور فیک به آن ها کمکی نمی کند و نرخ تبدیل این دسته از دنبال ‌کنندگان صفر است و خریدی از جانب آن ها انجام نخواهد شد. به عبارت دیگر فالوورهای فیک هویت واقعی نداشته و نمی توان از آن انتظارات عجیب و غریب داشته باشید. با تعامل داشتن دراینستاگرام به طور منظم می توانید به رشد فالوور فعال کمک موثری باشد.

سخن پایانی 

اگر می خواهید در کسب و کاری موفق داشته باشید و نرخ تبدیل پیج خود را افزایش دهید برای جذب فالوور واقعی برنامه ریزی کنید و برای مدیریت آن ها استراتژی های لازم را چیده و آن ها را عملی سازید.

از دست دادن کاربران به علت نداشتن نرخ تعامل و نداشتن فروش

اشتراک گذاری : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *