اینفلوئنسرهای اینستاگرام

معرفی بزرگترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران

تصویر تیم تحریریه

تیم تحریریه

نظرات و سوالات خود را در با ما در ارتباط بگذارید

بزرگترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران کدامند؟ همانطور که می دانید امروزه بسیاری از افراد وقت خود را به گشت و گذار در اینستاگرام اختصاص می دهند و اینفلوئنسرهای معروفی را دنبال کرده و تحت تاثیر محتواهایی که آن ها در پیج خود منتشر کرده اند قرار می گیرند. از این رو بسیاری از کسب و کارها برای معرفی برند، افزایش فروش و دیده شدن در این بستر گسترده تبلیغات پیج تجاری خود را به این پیج ها معروف می سپارند. با توجه به تعداد کثیر این گونه افراد برای آن که بتوانید تبلیغات موثری در این شبکه اجتماعی محبوب انجام دهید باید با کدام از این اینفلوئنسرها همکاری کنید؟ با رویانو همراه باشید تا لیست کاملی از اینفلوئنسرهای محبوب ایرانی را به شما معرفی نماییم.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام با متخصص حرفه ای ما در تماس باشید.

اینفلوئنسر کیست؟

قبل از آن که به معرفی مشهورترین اینفلوئنسرهای ایرانی بپردازیم لازم است با مفهوم این اسم آشنا شوید. در واقع به کسی اینفلوئنسر می گویند که مخاطبین زیادی داشته و می توانند بر آن ها نفوذ کرده و تاثیر بگذارند. شاید با خودتان بگویید که این افراد چگونه توانسته اند در میان مردم شناخته شوند؟ باید گفت که اینفلوئنسرهای از همان ابتدا شناخته شده نبوده‌اند و با انتشار محتوایی جذاب و فعالیت پیوسته در حوزه های مختلف مانند آشپزی، سرگرمی و مد و استایل و غیره در این شبکه اجتماعی محبوب برای جذب مخاطب تلاش کرده اند. در اصطلاح، اینفلوئنسر شخصی است که بتواند از طریق مهارت، موقعیت اجتماعی یا ارتباط صمیمی‌ با فالوورهای خود در یک شبکه اجتماعی، روی مخاطبانش تاثیرگذار باشد. به عبارت دیگر اینفلوئنسرها با به‌اشتراک‌گذاری محتوای باکیفیت و با هدفی مشخص می تواند با فالوورهای خود در ارتباط باشد. البته ناگفته نماند که نمی توان به این افراد به چشم ابزارهای تبلیغاتی نگاه کرد اما آن ها به دلیل ارتباط قوی و موثر با فالوورهای خود می توانند با بسیاری از کسب و کارها برای دستیابی به اهداف بازاریابی خود همکاری کنند.

اینفلوئنسرمارکتینگ چیست؟

تا بحال برایتان اتفاق افتاده است که برای خرید محصول موردنظرتان در مورد چندین برند تحقیق کرده و در نهایت محصولی را خریداری کنید که فردی آن را در پیج اینستاگرام خود معرفی کرده و شما برای او ارزش زیادی قائل هستید؟ این رویداد همان اینفلوئنسرمارکتینگ است. به بیان دیگر شما برای معرفی برند خود از افرادی کمک می گیرد که در اینستاگرام فعالیت حرفه ای داشته و فالوورهای زیادی پیجشان را دنبال می کنند. در واقع این روش یکی از ساده ترین روش ها برای پیدا کردن و در عین حال جلب توجه مخاطبان هدف به سمت برند شماست.

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

معروف ترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران

محمد امین کریم پور با 4.8 میلیون فالوور: پیج اینستاگرامی محمد‌امین کریم‌پور جزو گروه طنز و سرگرمی قرار می‌گیرد.  به این نوع اینفلوئنسرها واینر (Vyner) گفته می‌شود و که با هدف تولید محتوای بامزه و سرگرم‌کننده برای مخاطبین ایجاد شده اند . این اینفلوئنسر یکی از پیشکسوتان اینستاگرام در حوزه سرگرمی است که توانست با انتشار ویدیوهای طنز توجه همه را به خود جلب کرده و در کار خود موفق گردد.

میلاد قاسمی خواه با 4.5 میلیون فالوور: میلاد نیز در اینستاگرام در حوزه سرگرمی و طنز فعالیت داشته و توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. البته ناگفته نماند که بعد از محمد امین کریم پور و میلاد قاسمی خواه در دسته واینرها جواد خواجوی، سرنا امینی و عرفان علیرضایی از موفق ترین افراد در این حوزه هستند.

آرات حسینی با 4.2 میلیون فالوور: از اینفلوئنسرهای کودک می توان از آرات حسینی یاد کرد که در حوزه ورزش و سلامت فعالیت دارد. آرات از همان ابتدا با نمایش استعدادهای خارق‌العاده‌اش از طریق اینستاگرام توجه همه را به خود جلب نمود و در سطح جهانی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و توانست عنوان بزرگترین اینفلوئنسرهای ایرانی در دسته ورزش را از آن خود کند.

صدف بیوتی و الناز گلرخ با 2.9 میلیون فالوور: بسیاری از بانوان از طرفداران صدف بیوتی و الناز گلرخ بوده که هر دو در زمینه آرایشی فعالیت می کنند و رقابت تنگاتنگی میان آنهاست. این رقابت تنگاتنگ در تعداد فالوور یکسان کاملا مشهود است و هر دو از محبوبیت یکسانی در میان فالوورها برخوردار هستند.

از دیگر اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران می توان از افراد موفقی که ادامه از آن ها نام بردیم یاد کرد:

با کلیک روی نام هرکدام از آنها می توانید به صفحه اینستاگرام آنها هدایت شوید.

1_ سبک زندگی

2_ سبک زندگی کودک

ورزش و سلامتی

3_ آرایشی و زیبایی

4_ مد، پوشاک و مدلینگ

آشپزی

5_ گردشگری

6_ اینفلوئنسرعکاسی

لیست های فوق می توانند شما را در ایجاد تبلیغات هدفمند در اینستاگرام کمک کنند.

شما برای معرفی برند خود از افرادی کمک می گیرد که در اینستاگرام فعالیت حرفه ای داشته و فالوورهای زیادی پیجشان را دنبال می کنند و از سبک زندگی او تاثیر زیادی بر مخاطب دارد.

اشتراک گذاری : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *