نمونه موشن گرافیک

معرفی چند نمونه موشن گرافیک ساده

تیم تحریریه

تیم تحریریه

نظرات و سوالات خود را در با ما در ارتباط بگذارید

با نمونه های موشن گرافیک آشنا شوید. همه ما خوب می دانیم که این روزها موشن گرافی و ساخت ویدیو در مرکز توجه بوده و بازارشان داغ است. چرا موشن گرافی با محرک سازی طرح های گرافیکی به راحتی می توانند پیام و ایده شما را به ببیندگان انتقال دهد، از این رو بسیاری از افراد از موشن گرافی به منظور تبلیغات و معرفی خدمات یا محصولات استفاده می کنند. با رویانو همراه باشید تا چندین نمونه موشن گرافی را به شما معرفی نماییم.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان و سفارش موشن گرافیک با متخصصین ما در تماس باشید. 

موشن گرافی و تفاوت آن با انیمیشن

همانطور که در ابتدا اشاره نمودیم در موشن گرافی به طرح های گرافیکی جان بخشیده تا به حرکت درآیند و بتوانند پیام مورد نظر را به ببیندگان منتقل نمایند. وقتی صحبت از انیمیشن می شود همه ما به یاد اثرات خارق العاده کمپانی پیکسار خواهیم افتاد که در آن کاراکترها به منظور روایت داستانی حرکت کرده و توجه مخاطب را به خود جلب می کند. به عبارتی موشن گرافی برای شرح یا تأکید بر واقعیت ها و نشان دادن نکات مورد نظرتان بسیار کاربردی بوده و در حقیقت این اثر هنری می تواند نقش یک ابزار دیداری تجاری را برایتان ایفا نماید اما انیمیشن جنبه های احساسی یک روایت را نمایان کرده و داستانی را شرح می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله “تفاوت های موشن گرافی و انیمیشن چیست؟” را مطالعه نمایید. 

نمونه موشن گرافیک

معرفی نمونه هایی از موشن گرافیک

موشن گرافی Slack

Slack پلتفرمی ارتباطی است که به منظور رفع کلیه نیازهای یک مجموعه کاری به ارتباط ساخته شده است. از ویژگی های مثبت این پلفترم اینست که هر روز با قابلیت های پیشنهادی شما بروز شده  و خود را با آن سازگار می سازد. این پلتفرم به صورت اپلیکیشن در دسترس می باشد تا برای برقراری ارتباط شرکتی با تعداد نفرات محدود بتوانید از آن رایگان استفاده نمایید.

Deloitte

از Deloitte به عنوان مشاوری قوی برای افزایش عملکرد شرکتها و سازمانها برای رسیدن به اهدافشان با ارائه ارائه اطلاعاتی جامع از راه حل های طراحی شده محسوب می شود. در واقع Deloitte به شما در مدیریت شرکتهای زیر مجموعه و فعالیت های خود را برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

Google Cloud IoT

پلتفرم Google Cloud IoT یکی دیگر از نمونه های موشن گرافیک است که به شما این امکان را می دهد که به کمک Cloud Dataflow (یک مدل برنامه نویسی یکپارچه) جریان داده های مورد نیازتان را بدست بیاورید. عملکرد این پلتفرم به صورت اینترنتی بوده تا به اطلاعات مدنظر که به صورت Cloud ذخیره سازی شده است دست یابد.

موشن گرافیک Tracto

Tracto نیز یک پلتفرم رمزگذاری شده به منظور انجام معاملات بین مشتری و کارفرماست که به کمک آن تجربه ای امن، فوری و کاملا خصوصی را در معاملات خواهید داشت. به عبارت دیگر Tracto به منظور کاهش جرایم و تخلفات در انجام معاملات تجاری اینترنتی در دسترس می باشد.

Zendo

در موشن گرافیک Zendo روش هایی جهت نظارت، حفاظت و بهبود امنیت منزل به شما معرفی خواهد شد. در حقیقت تمام آن چیزی را که برای امنیت یکه منزل مسکونی نیاز دارید را Zendo در اختیارتان قرار خواهد داد.

Renas

موشن گرافیک RENAS نیز یکی دیگر از نمونه های موشن گرافیک است که در زمینه محیط زیست و حفظ آن فعالیت دارد. این پلتفرم قصد دارد راه کارهای کاربردی به حفظ محیط زیست و همچنین صرفه جویی در هزینه ها ارائه دهد.

موشن گرافیک Jobber

Jobber به منظور مدیریت و ساماندهی کارمندان و وظایفی که به آنها می سپارید طراحی شده است. به عبارت دیگر این پلتفرم به شما کمک می کند تا با کارمندان خود در ارتباط باشید و وظایفی را به آن ها بسپارید و کنترشان نمایید.

موشن گرافیک Brightpearl

Brightpearl برنامه ای برای مدیریت انبار و فروش برای فروشگاه های اینترنتی متوسط و کوچک است. این پلتفرم در تلاش است فروش و موجودی اجناس در انبار چک شود و کار را برایتان آسان نماید.

موشن گرافیک Lightspeed

Lightspeed System Web Filter نیز یک پلتفرم خارجی است که به منظور مدیریت جامع مدارس طراحی شده است که محتوایی آموزشی فیلتر شده توسط مدارس را در اختیار دانش آموزان مدرسه قرار می دهد.

MES ICT

MES ICT راهکارهایی را برای بررسی وضعیت محصولات تولیدی ارائه داده است. این راهکارها با هدف تجزیه و تحلیل عملکرد عملیات تولید به منظور کاهش ضعف های تولید و صرفه جویی در هزینه ها ایجاد شده است.

موشن گرافیک PayPal

PayPal شرکتی آمریکایی بوده که سیستمی کاربردی به منظور پرداخت اینترنتی به افراد ارائه می دهد. البته لازم به ذکر است که به دلیل تحریم هایی در برای ایزران قائل شده اند این سیستم در این ایران جایی ندارد.

  1. موشن گرافیک
  2. ویدئو موشن
  3. استاپ موشن
  4. اینفو موشن
  5. انیمیشن

اشتراک گذاری : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *