افزایش فالوور اینستاگرام

ده گام برای افزایش فالوور اینستاگرام

تصویر تیم تحریریه

تیم تحریریه

نظرات و سوالات خود را در با ما در ارتباط بگذارید

چگونه تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟ از چه ترفندهایی برای افزایش فالوور در پیج اینستاگرام استفاده کنیم؟ امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به بستر مناسبی برای حضور اجتماعی بسیاری از برندهای تجاری تبدیل شده است  چرا که باعث ایجاد ترافیک سودآور به صفحات اصلی ، افزایش نرخ تبدیل و تعداد کاربران گردد. اگر حضور شما در اینستاگرام  آنچنان که انتظار دارید قوی نیست، شاید وقت آن رسیده باشد که یاد بگیرید چگونه استراتژی های لازم را برای به دست آوردن دنبال کنندگان واقعی و ارگانیک در این شبکه اجتماعی بکار گیرید زیرا هرچه تعداد مخاطبانتان بیشتر شوند فرصت بیشتری برای تعامل با کاربران و ایجاد تجربیات بی نظیر برای آنها فراهم می شود. با رویانو همراه باشید تا شما را با این روش ها و ترفندهای مناسب برای افزایش فالوور در اینستاگرام آشنا کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان و افزایش فالوور در اصفهان با متخصصین با تجربه ما در تماس باشید.

10 روش افزایش فالوور اینستاگرام

بسیاری از برندها به دنبال راه آسان مانند پرداخت هزینه برای دریافت لایک برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان خود هستند. اما باید گفت این روش ها ارزش خود را از دست می دهند چرا که الگوریتم های اینستاگرام به طور مرتب برای از بین بردن حساب های بی کیفیت به روز می شوند. در نتیجه از هر جایی به دنبال جذب فالوور نباشید و فالوور فیک نخرید. در واقع با خریداری دنبال کنندگان فیک نرخ تعاملتان که از مجموع تعداد لایک ها، کامنت ها و سیوهای انجام شده تقسیم آن ها بر تعداد دنبال کنندگان به دست می آید را کاهش داده اید. شاید برایتان سوال شود که با استفاده از چه روش هایی می تواند فالوورهای واقعی جذب کرد؟

افزایش فالوور اینستاگرام

  1. بهینه سازی حساب اینستاگرام: هنگامی که مدیریت پیج اینستاگرام را برعهده دارید، بهینه سازی آن اولین کاری که می توانید برای جذب فالوور انجام دهید. همانطور که وب سایت ها قابلیت بهینه سازی برای موتورهای جستجو دارد، اینستاگرام نیز به همین شکل می باشد. برای صفحه اینستاگرام خود ، عکس مناسب، آیدی مرتبط و اطلاعات تماس و آدرستان را درج نمایید تا این گونه بتوانید کسب و کارتان را به خوبی به کاربران معرفی کنید.
  2. یک تقویم محتوایی ثابت داشته باشید: بدترین کاری که می توانید هنگام جذب فالوور در اینستاگرام انجام دهید ارسال مطالب در زمان های نامناسب و به صورت نامنظم است. اگر نتوانید با انتشار محتوای فالوورهای حاضر در پیج اینستاگرامتان را راضی نگه دارید، در واقع آن ها به فراموش کردن و نادیده گرفتن خود تشویق خواهید کرد و به راحتی آن ها را از دست نمی دهید. برای جلوگیری از اتفاق و افزایش فالوور بیشتر محتوا موردنظرتان را به طور منظم منتشر نمایید.
  3. پست های اینستاگرام را از قبل برنامه ریزی کنید: روش های زیادی برای افزایش بازدید و تعامل کاربران وجود دارد که زمان بندی محتوای اینستاگرام یکی از آنهاست. در واقع  ارسال محتوا در زمان مناسب می تواند تعامل کاربر با شما را افزایش دهد و دیدگاه الگوریتم های اینستاگرام را نسب به پیج شما را مثبت گرداند. برای این کار می توانید از ابزارهای  بخصوصی که در مقاله ” 10 ابزار مدیریت پیج اینستاگرام” معرفی نموده ایم استفاده کنید.
  4. اشتراک گذاری پست های خود توسط دیگر پیج های فعال در اینستاگرام:  برای آن که  محتوای برند شما توسط دیگر افراد فعال در اینستاگرام انجام گیرد و فالوور بیشتری به پیج شما سر بزنند، مسابقه برگذار کنید و تا کاربران محتوای شما را به اشتراک گذاشته و یا آن را به صورت استوری یا پست با ذکر آیدی پیجتان منتشر کنند.
  5. استفاده از تگ لوکیشن برای تمام پست های اینستاگرام: یکی دیگر از روش های موثری که می تواند به شما در افزایش تعداد دنبال کنندگان کمک کند استفاده از تگ لوکیشن است. با این کار در نتایج جستجو دیده شده و کاربران بیشتری به پیجتان سر خواهد زد.
  6. هشتگ گذاری مناسب: مگر می شود در اینستاگرام فعالیت کنید و از معجزه هشتگ گذاری غافل باشید؟ یکی از موثرترین روش های جذب فالوور در اینستاگرام هشتگ است.اگر حساب اینستاگرامتان را تجاری کرده اید به راحتی تعداد کاربرانی که از طریق هشتگ به صفحه شما سر زدند را مشاهده کنید.
  7. فالوورهای اینستاگرام خود را خوشحال کنید: وقتی فالوورهای اینستاگرام خود را شاد می کنید ، نتیجه رشد مخاطبان را به سرعت مشاهده خواهید کرد. از محتواهای سرگرم کننده در پیج خود استفاده کنید و رضایت کاربران را جلب کنید.
  8. مکالمه را شروع کنید: طبق شاخص اجتماعی Sprout 2020 ، کاربران با محتواهای بصری مانند ویدیو و عکس ارتباط بیشتری به نسبت محتوای متنی برقرار می کنند. در نتیجه با انتشار محتوای تصویری به همراه کپشن مناسب توجه کاربران را به خود جلب کنید و این گونه تعداد دنبال کنندگان پیچتان را افزایش دهید.
  9. محتوای مورد نیاز کاربر را منتشر کنید: کاربران معمولا به دنبال محتوایی هستند که نیازشان را طرف نماید و برایشان جذاب باشد. اگر در اینستاگرامتان محتوای های متفاوتی منتشر کرده اید می توانید با بررسی های لازم دریابید که کدام محتوا جذابیت بیشتری برای کاربران داشته است و می تواند فالوور بیشتری را برایتان به همراه داشته باشد.
  10. از فالوورهای جعلی دوری کنید: شاید خرید فالوور اینستاگرام وسوسه انگیز به نظر برسد ، اما این کار می تواند به ضررتان تمام شود. فالوورهای واقعی توانایی اشتراک گذاری ، لایک ، نظر دادن و تعامل با پست های اینستاگرامی شما را دارند.

منبع: sproutsocial.com

به نکات زیر دقت داشته باشید:

اطلاعات اصلی پیام خود را در چند خط اول کپشن قرار دهید. سعی کنید بیش از دو تا سه خط بنویسید.

مطمئن شوید از زبانی استفاده کرده­اید که با اصطلاحات بمباران نشده است. متن باید ساده، خلاق، کاربر پسند و اساساً متناسب با نام تجاری شما باشد.
تعامل خود را با مخاطبان با استفاده از پرسش، نظرخواهی و …بالا ببرید.

اشتراک گذاری : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *